Kimler tutuklandı?

Kimler tutuklandı?
Adınız Soyadınız
E Mail
Alıcı E Mail
Kapat
Futbol dünyasında deprem etkisi yaratan şike soruşturmasında 20 kişi daha sorgulandı. Dün gündüz saatlerinde  tutuklanmaları istemiyle Adliye'ye sevkedilen 20 isimden birçok önemli kişi tutuklandı.

Beşiktaş'taki Adliye'de sorguları tamamlanan isimlerden aralarında F.Bahçe asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nunda bulunduğu 15'i tutuklanırken, 5 tanesi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Diğer tutuklanan isimler arasında F.Bahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, F.Bahçe Amatör Şubleler Koordinatörü Cemil Turan, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Sivasspor kalecisi Korcan Çelikay, Eskişehirspor teknik direktörü Bülent Uygun ve Eskişehirspor sportif direktörü Ümit Karan da var...

İşte tutuklananların listesi:

İlhan Ekşioğlu (Fenerbahçe Asbaşkanı)
Şekip Mosturoğlu (Fenerbahçe Asbaşkanı)
Cemil Turan
(Fenerbahçe Amatör Şubeler Koordinatörü)
Tamer Yelkovan (Fenerbahçe Muhasebe Müdürü)
Ali Kıratlı (Aziz Yıldırım'ın arkadaşı olduğu belirtiliyor)
Bülent İşcan (Aziz Yıldırım'ın arkadaşı olduğu belirtiliyor)
Abdullah Başok (Aziz Yıldırım'ın yanında çalıştığı belirtiliyor)
Mecnun Odyakmaz ( Sivasspor Başkanı)
Ahmet Çelebi (Sivasspor Yöneticisi)
Bülent Uygun (Sözleşmesi dondurulan Eskişehirspor Teknik Direktörü)
Ümit Karan (Sözleşmesi dondurulan Eskişehirspor Sportif Koordinatörü)
Korcan Çelikay (Bolusporlu eski Sivasspor kalecisi)
Sami Dinç
Yusuf Turanlı
Mehmet Yenice

Tutuksuz yargılanacak kişiler ise şu isimler; Erkan Zengin'in menajeri Doğan Ercan, Genlerbirliği Eski Yardımcı Antrenörü Cengiz Demirel, Altaylı futbolcu Mehmet Şen, Emenike'nin Menajeri Erdem Konyar, Yavuz Ağargöl.

Yavuz Ağargöl'ün sağlık sorunları olduğu gerekçesi ile tutuksuz yargılandığı belirtildi.

bir_espoir8.7.2011 00:29:38 fener kume dusurulsun diyenler seneye hangi maclari izleyeceler merak ediyorum. fener-buca macini galatasaray-bjk macindan daha cok seyirci izlemisse gerisini siz dusnun artik.. Web'den gönderildi.
yemrecelebi7.7.2011 17:15:33 temiz futbol bir girsinler bir daha çıkmasınlar oradan hakımızı yiyenler öbür tarafıda var bu işin Web'den gönderildi.
KaaN17587.7.2011 17:05:25 darısı sadri şener ve ekibine!!! Web'den gönderildi.
abdurrahmanelt7.7.2011 15:10:31 biz temiz taraftar olarak sadece temiz futbol istiyoruz cezalılar cezasını çeksin futbola leke sürülmesin. Web'den gönderildi.
ruskuplu7.7.2011 14:56:09 işin içinde trabzonsporda var onlar hiç yorum yapmasın gençlerbirligi ts maçı şikeli19 maçın içinde hatta trabzon belediye maçıda Web'den gönderildi.
Allstar_guru7.7.2011 14:44:57 bir bjkli olarak es-es adina sevindim. uygun, karan ama mehmet yildiza lafim yok, bunlar futbolun kirli adamlari, kovun gitsin aga. Web'den gönderildi.
akkus_617.7.2011 14:37:49 işinize gelince biz bize yeteriz işinize gelmeyince bunu yapan birtek bizmiyiz az lafınızın arkasında durun Web'den gönderildi.
BORNOVAKARTALI7.7.2011 14:35:21 federasyon başkanın fener formasyıla çekildiği resimleri gördükten sonra federasyon başkanın nasıl fenerli olduğunu anlatmaya gerek yok inşallah adaletli bir karar alınır. Web'den gönderildi.
fenerli1207.7.2011 14:07:19 yazıklar olsun böyle yönetime yazıklarrrr... avrupanın en iyi kadrolarından birine sahipken nasıl olurda şike yaparsınız hepniz tıkanın bizide küme düşürün seneye tertemiz şekilde gelin ve büyük kulüp olduğunu yeni yönetimle temiz insanlarla bir kez daha gösterin diğer kulüplerden destek bekliyoruz fenerbahçenin adı kirlenmedi başkanın adı kirli... Web'den gönderildi.
bjk_1903_q77.7.2011 13:48:46 bitti artık bu iş fener banka asyaya yargının gösterdiği adaleti federasyondan da bekliyoruz tüm takımlrın federasyonu olacağını vadeden mehmet ali aydınlar ne kadar samimiydi çok yakında öğreneceğiz fener burda da küme düsmezse türk futbolu biter fener küme düsmezse biz sunu anlarız türkiyede şike serbest ceza almayı göze alan yönetici kulübü için şike yapabilir böyle bir sey kabul edilemiceğine göre fener bank asyaya Web'den gönderildi.