Maçlar Lig TV'de izlenir

Adınız Soyadınız
E Mail
Alıcı E Mail
Kapat
Büyük teknolojik yatırımlar ve sistem değişikliği ile beraber 300 binden fazla üyesinin ekipmanlarını yeni sisteme uygun hale getiren Digiturk, yasadışı yollarla şifre dağıtan cihazlarda LİG TV izlenebilmesini tamamen engelledi.

Digiturk kadar, devleti de büyük vergi kayıplarına uğratan yasadışı kullanım satıcıları ile bu yöntemler ile yayınları izlemeyi hedefleyenler, maddi ve manevi zararlara uğradı.

Yasadışı kullanım ile mücadeleye kesintisiz devam eden ve yasadışı yolları engellemek için hiçbir yatırım ve çabadan kaçmayan Digitürk, bundan sonra da bu platformdaki mücadelesini sürdürecek.

Yayınların şifrelerini kıran sistemi kullanan ve satan şahışlar hakkında Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na bilişim sistemine girme suçu kapsamında şikayetçi  olan Digitürk ayrıca şifre kırıcı cihazı satan işyerleri hakkındaki takibini de sürdürüyor..

Yasal platformdaki mücadelesini sürdüren Digitürk son dönemde üyeleri için yeni bir paket yapısını daha uygulamaya koydu. Bu paket yapısı ile Digitürk üyeleri istediği paketi izleyip, izlediği kadar ödemeye başladılar.