"Korkmaz'la karşılıklı feshettik"

"Korkmaz'la karşılıklı feshettik"
Adınız Soyadınız
E Mail
Alıcı E Mail
Kapat

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, teknik direktör Bülent Korkmaz ile sözleşmeyi karşılıklı feshettiklerini söyledi.

Mehmet Çavuşoğlu ve futbol şube sorumlusu Evsel Yılmaz, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde uzun bir süre görüştü. Görüşme sırasında tesislere noterin geldiği gözlendi.

Görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yapan Çavuşoğlu, yollarını ayırma kararı aldıkları Korkmaz'ın bugüne kadar doğan alacaklarından başka kulüpten bir maddi talebinin olmadığını kaydetti.

Bülent Korkmaz ve ekibine bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirten Çavuşoğlu, ''Bülent Korkmaz ile sözleşmeyi karşılıklı anlaşarak feshettik. Korkmaz ve ekibine anlayışlarından dolayı teşekkür ediyoruz'' dedi.

Çavuşoğlu, yeni teknik direktör arayışlarıyla ilgili bir soruya, ''Görüşmelerimiz devam ediyor. Görüşmeler sürerken isim açıklamayı doğru bulmuyoruz'' diye yanıtladı.

Bülent Korkmaz ise tesislere yardımcıları ile birlikte Gaziantepspor maçı hazırlıkları için geldiğini dile getirerek, ''Yönetimin bizimle yollarını ayırdığını Bursa'ya geldiğimizde öğrendik. Konuyla ilgili yarın bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Şimdilik başka bir açıklama yapmayacağım'' diye konuştu.

Bu arada yeşil-beyazlı yönetimin teknik direktör adayları arasında Samet Aybaba ve Yılmaz Vural'ın olduğu öğrenildi.

yaman9823.10.2007 09:01:00 samet aybaba ve yılmaz vural iki tek.drektöründe bir duruşu yok , lejyonerler ve ceketimi alır giderim mantığı ile hareket ediyolar eğer ileriye dönük düşünülüyorsa ersun yanal veya yabancı bir tek.direktör ile (vahid halilhodziç) anlaşılmalıdır.Bursa ya yazık etmeyin. Web'den gönderildi.
fsk190723.10.2007 02:46:32 Bülent kendi etti kendi buldu. Kesin sorun Bülent'dedir, bundan eminim. K. Erciyesspor teknik direktörüyken de demisti kümeye düsseler bile ayrilmayacagini, kendisi basarinin uzun vaadeli ve istikrarli yoldan geldigini belirtmisti. Ama digerlerinden hicbir farkin yok Bülent Korkmaz. Kümeye düsen takimi biraktin. Sözünün arkasinda durmadin. Klasik tipik bir türk antrenörüsün sende. Seni farkli zannedenler yaniliyor. Web'den gönderildi.
takmaklı22.10.2007 23:33:41 Sevgli bülent, bu bursa seni çok arar. önce yönetim krizi, şimdide gelen yönetimin tavrı. bu gidişle bursa kümeye gider, senin yokluğunuda ararlar. Web'den gönderildi.
1905BuRaK5822.10.2007 22:38:40 bülent korkmazın şansızlığı bursa yiönetiminde tam kriz üst seviyedeyken takıma geldi bülent hoca içinde bursa içinde hayırlısı olsun... Web'den gönderildi.
giabuffon22.10.2007 21:47:16 bursanın yaptıgı en buyuk hata oldu sımdıye kadarkı su dakıka ıtıbarıyle kume dustuler Web'den gönderildi.
adem_01322.10.2007 20:34:44 çok yazık oldu ya bursaspora keşke gitmeseydi sanırım b. korkmaz gidşiyle bursa hepten düşüşe geçer yönetim zaten arızalı teknik adam da yok şimdi çok yazık oldu bursaspora Web'den gönderildi.